Druhá májová nedeľa už tradične patrí všetkým mamám, mamkám a mamičkám. Deň matiek je výnimočný sviatok materstva, obetavosti a lásky. Je to aj čas kedy by sme mamkám, mali povedať ako ich máme radi a ako veľa pre nás znamenajú.

Tento rok sme si Deň matiek pripomenuli 19.5.2015 a 21.5.2015 spolu s deťmi z MŠ a ZŠ v Tisovci a ich milým vystúpením. Detská radosť rozveselila náš Domov a detičky sa ,,pretekali“ v tom, kto zaspieva krajšiu pieseň, či zatancuje krajší tanec. Vystúpenie chlapcov a dievčat nenechali naše oči dlho suché. Pripomenuli obyvateľom nášho DD a DSS Tisovec ich vlastné deti a zážitky. Vzácne spomienky na časy, ktoré s nimi prežili, na pekné obdobie v ich živote.

Byť mamou je najkrajšie povolanie v živote každej ženy. Matka a otec, ktorí privítajú na svete nový život, majú poslanie krásne a náročné zároveň. Ale aj naši obyvatelia nám potvrdili, že stálo za to obetovať sa pre svojich potomkov. Ďakujeme detičkám a pani učiteľkám za krásne prežité dopoludnie a tešíme sa už teraz, kedy k nám zavítajú nabudúce.